Пребарување

Внесете клучни зборови:

Велигден 2019

АСПА ВИЛА 3* - С. Бања

АСПА ВИЛА 3* - С. Бања

АСПА ВИЛА 3* – с.БАЊА

Цените се валидни за период на престој : 26.04-29.04.2019

Тип на сместување 3 ПП 4 ПП
Двокреветна соба (2+1) – со поглед на базен 107€ 137€
Дете од 6-11.99 на дополнително легло 48€ 63€
Двокреветна соба (2+2) – со поглед на планина  123€ 156€
Дополнотелно легло за деца од 6-11.99 год. 51€ 67€
Дополнително легло за возрасен 97€ 124€

Дете до 5.99 год. – бесплатно

Цените се по ЛИЦЕ на база појадок и вечера и вклучуваат :

–  Ноќевање со појадок и вечера

–  Користење на базен со минерална вода, фитнес, сауна, парна бања

– Интернет, Паркинг

Во цената не е вклучено:

–  Патничко осигурување

–  Туристичка такса

 

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019 | Враќање : 29.04.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице