Пребарување

Внесете клучни зборови:

8ми Март 2020

Интерхотел Сандански 4* 08.-03.Март.2020

Интерхотел Сандански 4*
08.-03.Март.2020

САНДАНСКИ 08-МИ МАРТ

Цени валидни за период на престој : 06.03-08.03.2020 

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

Тип на сместување Промотивна цена за

 

уплата до 01.02.2020 :

Редовна цена :
Двокреветна лукс соба 145€ 155€
Еднокреветна лукс соба 105€ 115€
Дете до 3.99 год.
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло – доплата 12€ на ден
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло – доплата 28€ на ден

 

Цените се во евра за 2 ноќевања за 2 лица во двокреветна соба или за 1 лице во еднокреветна соба и вклучуваат:

Организиран превоз

Поаѓање : 06.03.2020 | Враќање : 08.03.2020

Цена : 35€ по лице – повратен билет