Пребарување

Внесете клучни зборови:

Крстарења

КРСТАРЕЊА ОД АТИНА 2019 3D ICONIC AEGEAN

КРСТАРЕЊА ОД АТИНА 2019                   3D ICONIC AEGEAN

3D ICONIC AEGEAN

3 дневно крстарење

ALL INCLUSIVE PACKAGE
      * Цените се по лице за сместување во избраниот тип на кабина и вклучуваат:
      - пристанишни такси
      - бакшиш
      - појадок, ручек и вечера 
      - неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци
      - дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
      - користење на базен,џакузи, фитнес центар и сауна
      - полудневна екскурзија во Кушадаси Ancient Ephesus through the ages
      - Hellinistic and Roman
 
Останати услуги со доплата:
      - останати екскурзии
      - услуги во салон за убавина и спа центар
      - интернет 
      - медицински услуги
      - осигурување