Пребарување

Внесете клучни зборови:

Крстарења

КРСТАРЕЊА ОД АТИНА 2019 4D ICONIC AEGEAN

КРСТАРЕЊА ОД АТИНА 2019
4D ICONIC AEGEAN

ALL INCLUSIVE PACKAGE
     * Цените се по лице за сместување во избраниот тип на кабина и         вклучуваат:
     - пристанишни такси
     - бакшиш
     - појадок, ручек и вечера 
     - неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци
     - дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
     - користење на базен,џакузи, фитнес центар и сауна
     - полудневна екскурзија во Кушадаси Ancient Ephesus through the ages - Hellinistic and Roman

    Останати услуги со доплата:
     - останати екскурзии
     - услуги во салон за убавина и спа центар
     - интернет 
     - медицински услуги
     - осигурување