Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Пакет Апартмани

Пакет Апартмани

ПАКЕТ АПАРТМАНИ

Цените се за период : 29.12.2018. - 31.03.2019.

 

ПОПУСТ 20% за резервации ран букинг до 15/09/2018

ПОПУСТ 7=6  е вклучен во цената, 10% ПОПУСТ за ски карта и ски опрема

 

 

АПАРТМАНИ

Цена по лице, по пакет во евра

 (плаќање во денари 1еур = 62,00 мкд))

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

БР. НА ЛЕГЛА

Дополнителни лежаии.

Макс. Бр. На особи

НОВА ГОДИНА

(мин 4 ноќи)

ЗИМА

(мин 3 ноќи)

чистеење

28.12.18. - 08.01.19.

09.01.19. - 31.03.19.

APARTMANI BELLEVUE 4*

1/2+2

2

2

4

159

139

25

1/4+2

4

2

6

209

189

25

 

 

Цената на пакетот вклучува:

• Наем на апартмани, постелнина и основна кујнска опрема

 

Цената на пакетот не вклучува:

• Меѓународно патничко здравствено осигурување

• Туристичка такса по лице по ден: Белви 4 * - 1.27 € (плаќање во хотел)

• Пријава на лице за целиот период на престој за лица над 18 години - 1 € (плаќање во хотел)

• Завршното чистење на апартманите од табелата (плаќање во хотел), за престој до 5 дена, завршно чистење во цената

• Депозит по апартман - 150 € (плаќање во хотел)

 

Доплата (важи само за апартмани):

• Доручек - 9 € по човек по ден

• Ручек или вечер - 14 € по човек по ден

• Домашни миленици - 15 € дневно (плаќање во хотел)

• Доцна одјавување - 50% (ако е можно)

• Задолжителна доплата за промена на името или за резервација за времето на престој - 20 €