Пребарување

Внесете клучни зборови:

Боровец - Зима 2020

Хотел Иглика Палас 4* - Боровец - Зима 2019/2020 www.hoteliglikapalace.com

Хотел Иглика Палас 4* - Боровец - Зима 2019/2020
www.hoteliglikapalace.com

Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт

Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар.

СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа

IGLIKA PALACE 4* – Боровец

www.hoteliglikapalace.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

21.12-26.12.2019

27.12-01.01.2020

02.01-25.01.2020

26.01-13.02.2020

Вид на сместување 

04.03-09.04.2020

 

14.02-03.03.2020

 

Двокреветна соба – економи

2+0

                           25 €

                            46 €

                               37 €

                             25 €

Двокреветна соба – стандард

2+2

                          37 €

                             52 €

                               44 €

                             37 €

Студио

3+1

                           37 €

                             52 €

                               44 €

                             37 €

Еднокреветна соба – економи

1+0

                          40 €

                            89 €

                               58 €

                            40 €

Еднокреветна соба – стандард

1+0

                           58 €

                           101 €

                               70 €

                             58 €

НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми. 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза, користење на внатрешен базен, ски гардеробер, интернет во лоби, паркинг

Дополнителни услови : 

 Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло  во соба – бесплатно

 Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло  во соба – 25% попуст

 Две деца со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно

 4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст

 3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст

 Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден