Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Хотел Извор - Аранѓеловац

Србија- Аранѓеловац

Хотел ИЗВОР 5*

ПАКЕТИ 2018

 

Аранѓеловац-град и општина во Србија. Се наоѓа во подножјето на планината Букуље и Венчаца на 255 м надморска висина , на 76 км од Белград. Во градот се наоѓа Буковачка бања, голем број на ресторани и кафетерии, како и други интересни туристички содржини


ВИКЕНД ПАКЕТ – 3 ДЕНА / 2 НОЌЕВАЊА

Ценовникот е валиден за период: 13.09. – 23.12.2018. (Петок - Недела)

(Цена по особа 1ЕУР=62 ден)

Хотел

Услуга

Тип на соба

3 дена / 2 ноќи

ИЗВОР 5*

ПП

Двокреветна соба

150 €

 

 

 

 

 

Мин. Престој 2 ноќи!

Цената вклучува:

Сместување во двокреветна соба на база на полупансион (појадок и вечера), неограничено користење на Spa & Wellness центарот. Неограничено користење на aqua паркот цела сезна. Разновидна анимација за деца, користење на детска игрална, игралиште и SonyPlaystation 4 игрални и PC центар. Wi-fi. Паркинг. Доцна одјава до  17 часот.

Цената не вклучува:

Такса за престој од 0,9€ од особа од ноќ, осигурување 0,2€ од особа од ноќ. Децата од  7 години плаќаат само осигурување, деца од 7 до 15 години плаќаат осигурување и такса за престој од 0,45€ од ноќ (се плаќа во агенција), индивидуални трошоци

Доплати и попусти за деца:

ПРОДОЛЖЕН ВИКЕНД ПАКЕТ – 4 ДЕНА / 3 НОЌИ

Ценовникот е валиден за период: 13.09. – 23.12.2018. (Петок - Понеделник)

(Цена по особа 1ЕУР=62 ден)

Хотел

Услуга

Тип соба

4 дена / 3 ноќи

ИЗВОР 5*

ПП

Двокреветна соба

191 €

 

 

 

 

 

Мин. Престој 2 ноќи!

Напомена: пакетот не е валиден за празници

Цената вклучува:

Сместување во двокреветна соба на база на полупансион(појадок и вечера), неограничено користење Spa & Wellness центар. Неограничено користење aqua парк во текот на сезоната, терен за тенис и фудбал,куглање, пинг-понг. Разновидна анимација за деца. Wi-fi, паркинг

Цената не вклучува:

Такса за престој од 0,9€ од особа од ноќ, осигурување 0,2€ од особа од ноќ. Деца од 7 години плаќаат само осигурување, деца од 7 до 15 гоини плаќаат осигурување и такса за престој од 0,45€ од ноќ (се плаќа во агенција), индивидуални трошоци

Доплати и попусти за деца:

Ваучер за попуст од  20% на дополнителна масажа или третман на лице

 

 

ИЗВОР НА ЉУБОВТА – 2 ДЕНА / 1 НОЌ

Ценовникот е валиден за период: 13.09. – 28.12.2018. (НИЗ ЦЕЛАТА НЕДЕЛА)

(Цена по особа 1ЕУР=62 ден)

Хотел

Услуга

Тип соба

2 дена / 1 ноќ

 

ИЗВОР 5*

ПП

Двокревета соба

100 €

 

 

 

 

 

 

Мин. Престој од 1 ноќ!

Напомена: пакетот не е валиден за празници

Цената вклучува:

Сместување во двокреветна соба на база на полупансион(појадок и вечера), неограничено користење Spa & Wellness центар.Романтична вечера за двајца со шише вино од Кралската винарија. Појадок за 2 лица во соба(или опција шведска маса). Релакс масажа за 2 лица(25 мин). Wi-fi. Паркинг.

Цената не вклучува:

Такса за престој 0,9€ пд особа од ноќ, осигурување 0,2€ од особа од ноќ (се плаќа во агенција)

 

ДЕТОКС ВИКЕНД ПАКЕТ- 3 ДЕНА / 2 НОЌИ

Ценовникот е валиден за период: 13.09. – 23.12.2018. (Петок - Недела)

(Цена по особа 1ЕУР=62 ден)

Хотел

Услуга

Тип соба

3 дена / 2 ноќи

ИЗВОР 5*

ПП

Двокреветна соба

173 €

 

 

 

 

 

Мин.престој од 2 ноќевања!

Напомена: пакетот не е валиден за празници

Цената вклучува:

Сместување во двокреветна соба на база на полупансион(појадок и вечера), неограничено користење Spa & Wellness центар и fitnes центар.Неограничено користење на aqua паркот во тек на сезоната Детокс програма за двајца.Детокс smoothie за двајца. Вежби во вода – Сабота и Недела од 08:30ч (пред појадок). Aqua-бик – Сабота од 18ч, Недела од 10ч. Разновидна детска анимација, користрење на детска игрална, игралиште и SonyPlaystation 4 игрална и PC центар. Wi-fi. Паркинг.Доцна одјава до 17ч.

Цената не вклучува:

Такса за престој 0,9€ пд особа од ноќ, осигурување 0,2€ од особа од ноќ (се плаќа во агенција)

Доплати и попусти за деца: