Пребарување

Внесете клучни зборови:

Крстарења

3D ICONIC AEGEAN 3 дневно крстарење

3D ICONIC AEGEAN
3 дневно крстарење

 

ALL INCLUSIVE PACKAGE
* Цените се по лице за сместување во избраниот тип на кабина и вклучуваат:
- пристанишни такси
- бакшиш
- појадок, ручек и вечера 
- неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци
- дневни и ноќни активности, забавна програма, анимација
- користење на базен,џакузи, фитнес центар и сауна
- полудневна екскурзија во Кушадаси Ancient Ephesus through the ages - Hellinistic and Roman

Останати услуги со доплата:
- останати екскурзии
- услуги во салон за убавина и спа центар
- интернет 
- медицински услуги
- осигурување