Пребарување

Внесете клучни зборови:

Велигден 2019

AKRATHOS 4* OURANOUPOLIS

AKRATHOS 4* OURANOUPOLIS

AKRATHOS 4* OURANOUPOLIS www.akrathos-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

25.04-29.04

25.04-29.04

25.04-29.04

SUITE FAMILY EXECUTIVE

3Ad+1ch(0-1)

187

156

144

3Ad+1ch(2-12.99)

187

156

144

2Ad+2ch(0-1)

149

125

115

2Ad+2ch(0-1)(2-12.99)

149

125

115

2Ad+2ch(2-12.99)

149

125

115

SINGLE ROOM

1Ad

80

75

70

DOUBLE ROOM

2Ad

99

95

85

3Ad

124

118

106

3Ad+1ch(0-1)

124

118

106

3Ad+1ch(2-12.99)

124

118

106

2Ad+1ch(0-1)

99

95

85

2Ad+1ch(2-12.99)

99

95

85

SUITE LOFT LUXURY

2Ad

165

139

129

2Ad+1ch(0-5.99)

165

139

129

Минимум престој

2

3

4

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис:бар,кафетериа,ресторан,супер маркет,анимација,игралиште за деца,базен,базен за деца,билијард,пинг понг,фитнес и др.

Соби:фен,телефон,сеф,клима,САТ ТВ,фрижидер,балкон.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.04.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ