Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

AMIRA 5*

AMIRA 5*

Early Booking Discount понуда од Amira 5*

AMIRA 5* BANSKO                                  www.hotelamira.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН

1

01.12-26.12

15.03-31.03

27.12-01.01

02.01-14.03

 

DBL STANDARD

1adl

127

214

177

 

1adl+1chd 6-11.99

128

215

178

 

2adl

128

215

178

 

STUDIO STANDARD

1adl

151

255

211

 

1adl+1chd 6-11.99

152

256

212

 

1adl+2chd 6-11.99

203

308

263

 

2adl

152

256

212

 

2adl+1chd 6-11.99

203

308

263

 

3adl

215

319

274

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

187

315

260

 

1adl+1chd 6-11.99

188

316

261

 

1adl+2chd 6-11.99

239

368

312

 

2adl

188

316

261

 

2adl+1chd 6-11.99

239

368

312

 

2adl+2chd 6-11.99

290

419

363

 

3adl

250

379

323

 

3adl+1chd 6-11.99

301

430

374

 

4 adl

312

330

384

 

ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE

1 adl

275

467

385

 

1adl+1chd 6-11.99

276

468

386

 

1adl+2chd 6-11.99

328

520

437

 

1adl+3chd 6-11.99

379

571

488

 

2adl

276

468

386

 

2adl+1chd 6-11.99

328

520

437

 

2adl+2chd 6-11.99

379

571

488

 

3adl

339

531

448

 

3adl+1chd 6-11.99

390

582

500

 

4 adl

401

593

511

 

Минимум престој

-

5

3

 

Tакса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

Отказ на резервација

Под 7 денa 2ноќевањa

Под 21 ден 2ноќевањa

Под 7 денa 2ноќевањa

 

No show

3 ноќевања

3ноќевања

3 ноќевања

 

Опис :ресторан, лоби бар, ВИП салон, СПА центар, финска сауна, масажа, парна бања,џакузи,затворен базен со хидромасажа,базен за деца,конференциска сала, паркинг

Локација: 400 метри од Гондолата

Доплати: Новогодишна вечера 130 ЕУР за возрасни и 65 ЕУР за деца од 6 до 11.99 години

Цената вклучува: користење на затворен базен, интернет, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, фитнес ,џакузи, паркинг и трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 , 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 26.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2019

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ