Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2019

Anthemus Sea 5*, Ситонија \ Халкидики

Anthemus Sea 5*, 
Ситонија \ Халкидики

Специјална понуда од Anthemus Sea 5*

 

ANTHEMUS SEA BEACH & SUITES*****NIKITI         www.anthemussea.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

18.04-20.05

05.10-31.10

21.05-14.06

21.09-04.10

15.06-07.07

03.09-20.09

08.07-02.09

DOUBLE SUPERIOR GARDEN VIEW

2Ad

101

143

177

217

JUNIOR SUITE GARDEN VIEW

2Ad

114

166

213

278

3Ad

154

223

287

376

3Ad+1ch(0-2)

154

223

287

376

3Ad+1ch(3-11.99)

154

246

312

400

2Ad+1ch(0-2)

114

166

213

278

2Ad+1ch(3-11.99)

114

189

238

303

2Ad+2ch(0-2)

114

166

213

278

2Ad+2ch(0-2)

(3-11.99)

114

189

238

303

2Ad+2ch(3-11.99)

137

223

275

346

SUITE DELUXE GARDEN VIEW

2Ad

169

223

263

357

3Ad

228

301

355

482

3Ad+1ch(0-2)

228

301

355

482

3Ad+1ch(3-11.99)

228

325

379

506

2Ad+1ch(0-2)

169

223

263

357

2Ad+1ch(3-11.99)

169

246

287

381

2Ad+2ch(0-2)

169

223

263

357

2Ad+2ch(0-2)

(3-11.99)

169

246

287

381

2Ad+2ch(3-11.99)

193

281

325

424

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

109

158

194

236

JUNIOR SUITE SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

127

188

234

297

3Ad

171

254

316

401

3Ad+1ch(0-2)

171

254

316

401

3Ad+1ch(3-11.99)

171

278

340

425

2Ad+1ch(0-2)

127

188

234

297

2Ad+1ch(3-11.99)

127

212

259

322

2Ad+2ch(0-2)

127

188

234

297

2Ad+2ch(0-2)

(3-11.99)

127

212

259

322

2Ad+2ch(3-11.99)

151

245

296

365

SUITE DELUXE SEA VIEW OR POOL VIEW

2Ad

180

242

282

376

3Ad

244

326

381

507

3Ad+1ch(0-2)

244

326

381

507

3Ad+1ch(3-11.99)

244

350

404

532

2Ad+1ch(0-2)

180

242

282

376

2Ad+1ch(3-11.99)

180

266

306

400

4Ad

307

411

480

639

2Ad+2ch(0-2)

180

242

282

376

2Ad+2ch(0-2)

(3-11.99)

180

266

306

400

2Ad+2ch(3-11.99)

204

299

345

443

Baby cot

8

8

8

8

Минимум престој

3

5

5

5

Опис:ресторан,таверна,бар,пул бар,собен сервис,базен,детски базен,гимнастичка сала,сауна,масажа,џакузи,детско игралиште,мини клуб, конференциска сала,паркинг,тенис, СПА ЦЕНТАР и др.

Соби: клима, интернет врска, ,мини бар, САТ ТВ, сеф

Stayover tax 4 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА

ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ