Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2020

Aristoteles Holiday Resort & Spa 4*, OURANOUPOLIS

Aristoteles Holiday Resort & Spa 4*, OURANOUPOLIS

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT&SPA **** OURANOUPOLIS          www.aristoteles.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

 

 

10.05-16.05

17.05-23.05

24.05-25.05

26.05-30.05

31.05-06.06

07.06-07.06

08.09-14.09

15.09-25.09

06.10-15.10

 

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

60

-

-

91

101

108

101

91

60

 

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

60

-

-

91

101

108

101

91

60

 

1Ad+1ch(0-2)

60

-

-

91

101

108

101

91

60

 

1Ad+1ch(3-12.99)

60

-

-

91

101

108

101

91

60

 

DOUBLE SUPERIOR 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

65

-

-

103

115

124

115

103

65

 

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

74

-

-

115

129

139

129

115

74

 

2Ad+2ch(3-12.99)

96

-

-

151

169

183

169

151

96

 

FAMILY 2 ROOMS

3Ad

95

112

182

156

167

176

194

182

95

 

3Ad+1ch(0-2)

95

112

182

156

167

176

194

182

95

 

3Ad+1ch(3-12.99)

104

122

199

170

182

192

213

199

104

 

2Ad+1ch(0-2)

71

83

135

116

124

130

145

135

71

 

2Ad+1ch(3-12.99)

80

93

152

130

139

147

162

152

80

 

2Ad+2ch(0-2)

71

83

135

116

124

130

145

135

71

 

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

80

93

152

130

139

147

162

152

80

 

2Ad+2ch(3-12.99)

104

122

199

170

182

192

213

199

104

 

MAISONETTE

3Ad

95

112

182

156

167

176

194

182

95

 

3Ad+1ch(0-2)

95

112

182

156

167

176

194

182

95

 

3Ad+1ch(3-12.99)

104

122

199

170

182

192

213

199

104

 

3Ad+2ch(0-2)

95

112

182

156

167

176

194

182

95

 

3Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

104

122

199

170

182

192

213

199

104

 

3Ad+2ch(3-12.99)

129

150

246

211

225

238

263

246

129

 

2Ad+1ch(0-2)

71

83

135

116

124

130

145

135

71

 

2Ad+1ch(3-12.99)

80

93

152

130

139

147

162

152

80

 

2Ad+2ch(0-2)

71

83

135

116

124

130

145

135

71

 

2Ad+2ch(0-2)

(3-12.99)

80

93

152

130

139

147

162

152

80

 

2Ad+2ch(3-12.99)

104

122

199

170

182

192

213

199

104

 

2Ad+3ch(0-2)

71

83

135

116

124

130

145

135

71

 

2Ad+3ch(0-2)

(0-2)(3-12.99)

80

93

152

130

139

147

162

152

80

 

2Ad+3ch(0-2)

(3-12.99)(3-12.99)

104

122

199

170

182

192

213

199

104

 

2Ad+3ch(3-12.99)

129

150

246

211

225

238

263

246

129

 

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

62

-

-

95

106

114

106

95

62

 

DOUBLE ROOM 3 PAX SEA VIEW

2Ad+1ch(0-2)

62

-

-

95

106

114

106

95

62

 

2Ad+1ch(3-12.99)

70

-

-

107

119

127

119

107

70

 

DOUBLE SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

65

-

-

103

115

124

115

103

65

 

2Ad+1ch(0-2)

65

-

-

103

115

124

115

103

65

 

2Ad+1ch(3-12.99)

74

-

-

115

129

139

129

115

74

 

Мин. престој

1

1

3

3

3

3

3

3

1

 

Опис: целосно климатизиран,бар на плажа,арт шоп,ресторан,таверна,бар,пул бар,базен,детски базен,хидромасажа,мини маркет,тенис, кошарка,сеф,видео игри,анимација,мини клуб, таверна, бус, СПА центар,затворен базен

Соби: клима,телефон,ТВ,мини бар,балкон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 SPO 5529

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ