Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

ASPEN GOLF SKI & SPA 4*, Razlog

ASPEN GOLF SKI & SPA 4*,
Razlog

 

Редовен ценовник

Aspen Resort Golf Ski & Spa 4*. Bansko

Валидно за термин 01.05-30.11.18

Bed and breakfast

Studio STD (2 pax) 

38.8

Studio LUX (2 pax) 

41.0

APP 1 - Bedroom STD (2 pax)

45.5

APP 1 - Bedroom DELUXE (2 pax)

46.6

APP 2 - Bedroom STD (4 pax)

79.3

Минимум ноќевања

1

Политика за отказ на резервации

3

Пенали за отказ на резервации

1

Доплати

 

Возрасен на дополнително легло

70%

1 - во дете со 2 возрасни до 5.99 години на дополнително легло 

Бесплатно

1 - во дете со 2 возрасни од 6 - 11.99 години на дополнително легло 

50%

1 дете од 6 - 11.99 години со 1 возрасен на редовно легло 

80%

Доплата за Еднокреветна соба

80%

Доплата за HB врз BB за возрасен

9.50

Доплата за HB врз BB за дете

5.00

Задолжително: 1 € туристичка такса по лице на ноќ

 

Цената е дадена во евра
За уплата во денарска противвредност од 1 € = 62 мкд.

Напомени:

Дополнителни попусти: