Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

BELVEDERE 4*

BELVEDERE 4*

 

BELVEDERE **** БАНСКО 108 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

26.12-02.01

03.01-10.03

19.12-25.12

11.03-01.04

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

135

96

68

 

1adl+1chd 6-11.99

136

97

69

 

1adl+2chd 6-11.99

151

112

84

 

1adl+3chd 6-11.99

167

128

98

 

2adl

136

97

69

 

2adl+1chd 6-11.99

151

112

84

 

2adl+2chd 6-11.99

167

128

98

 

3 adl

164

126

96

 

3adl+1chd 6-11.99

180

141

110

 

4 adl

193

155

127

 

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl

212

168

107

 

1adl+1chd 6-11.99

213

169

108

 

1adl+2chd 6-11.99

214

170

109

 

1adl+3chd 6-11.99

215

171

110

 

1adl+4chd 6-11.99

231

187

125

 

1adl+5chd 6-11.99

247

202

139

 

2adl

213

169

108

 

2adl+1chd 6-11.99

214

170

109

 

2adl+2chd 6-11.99

215

171

110

 

2adl+3chd 6-11.99

231

187

125

 

2adl+4chd 6-11.99

247

202

139

 

3adl

214

170

109

 

3adl+1chd 6-11.99

215

171

110

 

3adl+2chd 6-11.99

231

187

125

 

3adl+3chd 6-11.99

247

202

139

 

4adl

215

171

110

 

4adl+1chd 6-11.99

231

187

125

 

4adl+2chd 6-11.99

247

202

139

 

5adl

244

200

137

 

Доплата за ручек

11

11

11

 

Деца од 6-11.99 год.

5.5

5.5

5.5

 

Минимум престој

5

5

3

 

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

Откажувањерезрвација

Под 21 дена 100%

Под 14 дена 2 ноќевања

Под 7 дена 2 ноќевања

 

NO SHOW

100%

3 ноќевања

3 ноќевања

 

ОТКАЖУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИИ СО ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВИРАЊЕ

Откажувањерезрвација

После 10.12.2018 100%

После 10.12.2018 50%

После 10.12.2018 50%

 

Соби: кујна, САТ ТВ, балкон

Опис: гаража,лоби бар, фитнес центар, ресторан, интернет,СПА центар, сауна, џакузи, парна бања, затворен базен, паркинг

Попусти и доплати:Новогодишна вечера 75 ЕУР за возрасни и 40 EУР за деца од 6-11.99 год. , деца од 2-5.99 год. 20 Еур

Локација: 400 метри од Гондолата

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,фитнес,парна бања,џакузи,интернет и трансфер до гондолата

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.01.2019 10% ПОПУСТ

6=5, 7=6 И 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 25.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 02.01.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД