Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2020

Blue Carpet Luxury Suites, Касандра

BLUE CARPET LUXURY SUITES PEFKOHORI             http://www.bluecarpetsuites.gr/fotografies  

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕНА ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

24.04-19.05

01.10-14.10

20.05-13.06

16.09-30.09

14.06-11.07

12.07-25.08

26.08-15.09

Suite Standard

82

96

110

137

122

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Sea View

99

115

131

164

146

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Private Pool

103

119

137

171

152

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Two Lewelup to 4 pax

105

122

140

175

156

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Side Sea View with private pool

115

134

153

192

170

Suite Two Level Sea View up to 4pax

119

139

158

198

176

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Sea View Private Pool

123

144

164

205

182

Suite Two Level Side Sea View up to 4 pax(OutdoorJacuzzi)

131

153

175

218

194

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Blue Carpet Sea View Private Pool

147

172

197

246

219

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Deluxe Sea View Indoor Jacuzzi up to 4pax

156

182

207

260

231

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

3

3

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:на плажа, паркинг, отворен базен, WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар

Соби : фен, фрижидер, САТ ТВ, клима, кафемат, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 25% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.02.2019 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.04.2019 )