Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2018/19

BOROVETS HILLS 5*

BOROVETS HILLS 5*

Early Booking Discount понуда од Borovets Hills 5*

ХОТЕЛ “BOROVETS HILLS” ***** БОРОВЕЦ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

01.01-19.01

28.12-31.12

20.01-09.02

17.02-23.02

10.12-27.12

24.02-30.04

DBL STANDARD

1adl

81

192

68

55

1adl+1chd 4-11.99

93

155

78

63

1adl+2chd 4-11.99

117

195

98

79

2adl

116

194

97

78

2adl+1chd 4-11.99

139

233

117

94

3adl

156

261

131

106

STUDIO

1adl

134

211

109

88

1adl+1chd 4-11.99

109

170

88

72

1adl+2chd 4-11.99

137

213

111

90

2adl

136

212

110

89

2adl+1chd 4-11.99

163

255

133

107

3adl

183

287

149

120

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

147

224

122

98

1adl+1chd 4-11.99

148

225

123

99

1adl+2chd 4-11.99

149

226

124

100

1adl+3chd 4-11.99

179

272

150

120

2adl

148

225

123

99

2adl+1chd 4-11.99

178

271

149

119

2adl+2chd 4-11.99

208

317

174

140

3adl

200

305

167

134

TWO BEDROOM APARTMENT

1adl

199

276

174

140

1adl+1chd 4-11.99

200

277

175

141

1adl+2chd 4-11.99

201

278

176

142

1adl+3chd 4-11.99

202

279

177

143

1adl+4chd 4-11.99

223

308

196

158

1adl+5chd 4-11.99

244

337

215

173

2adl

200

277

175

141

2adl+1chd 4-11.99

201

278

176

142

2adl+2chd 4-11.99

202

279

177

143

2adl+3chd 4-11.99

223

308

196

158

2adl+4chd 4-11.99

244

337

215

173

3adl

201

278

176

142

3adl+1chd 4-11.99

202

279

177

143

3adl+2chd 4-11.99

223

308

196

158

3adl+3chd 4-11.99

244

337

215

173

4adl

202

279

177

143

4adl+1chd 4-11.99

223

308

196

158

4adl+2chd 4-11.99

244

337

215

173

5adl

238

329

209

169

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 3денa 1ноќевање

Под 10 денa 1 00%

Под 3денa 1ноќевање

Под 3денa 1ноќевање

No show

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мини бар, интернет врска,сеф,ТВ,телефон

Опис :ресторан,СПА, конференциска сала, затворен базен,џакузи,амам,сауна,солариум, фитнес, ски гардероба, детски клуб,

Локација: 100 метри од стазата Јастребец 3 и 3 км од центарот на Боровец

Доплата за Новогодишна вечера 80 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за деца од 4 до 11.99 год.

Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,фитнес , сауна , интернет и паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 5% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 20.01 ДО 09.02.2019 и од 24.02 ДО 31.03.2018