Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

CLUB A 3*,Kopaonik

CLUB A 3*,Kopaonik

CLUB A 3* KOPAONIK                                                 www.cluba.rs

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 10% ПОПУСТ ( ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ)

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

Тип

Лица

06.12-12.12

12.12-17.12

17.12-28.12

28.12-03.01

30.12-03.12

30.12-06.01

03.01-06.01

03.01-08.01

03.01-13.01

06.01-20.01

20.01-27.01

27.01-03.09

03.02-24.02

24.02-03.03

03.03-10.03

10.03-17.03

17.03-24.03

24.03-07.04

Мин. престој

 

3

5

3

6

4

7

3

5

10

7

7

7

7

7

7

7

7

4

1/2

2

52

69

54

120

127

98

87

74

63

63

69

65

87

63

72

63

65

52

1/3

3

52

69

54

120

127

98

87

74

63

63

69

65

87

63

72

63

65

52

Попустот за рани резервации се пресметува на предходно одбиена услуга за полупансион во износ од 8 ЕУР за возрасен а останатите спрема табелата за попусти

Цената на аранжманот вклучува: користење на СПА центар, WI-FI

Цената не вклучува : Туристичка такса 1 ЕУР по лице на ден, деца од 7 до 15 години 0.5 ЕУР ( Се плаќа во агенција ) , осигурување 25 динари . Незадолжителна Новогодишна Вечера 60 ЕУР за возрасни и 30 ЕУР за деца од 7 до 14 години

-          Доплата за 1/1 40%

-       Деца до 3.99 год. бесплатно

-       Дете од 4 до 7 години во придружба надвајца возрасни плаќа 50% и не користи легло

-       Две деца од 4 до 12 години во придружба на двајца возрасни во трокреветна соба плаќаат : 1 дете 70% , 2 дете 50% и користат заеднички кревет

-       Деца од 4 до 12 годиди во придружба на еден возрасен плаќаат по 70% на засебно легло или 50% на заедничко легло

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД