Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2020

Cronwell Platamon Resort 5*, PLATAMONA

Cronwell Platamon Resort 5*, PLATAMONA

CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA                          http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/      

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА

5/4

01.06-13.06

14.06-04.07

05.07-25.07

26.07-05.08

06.08-22.08

23.08-01.09

02.09-06.09

07.09-08.09

09.09-15.09

16.09-19.09

20.09-21.09

22.09-29.09

30.09-13.10

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

204

220

255

269

282

240

239

228

215

175

175

175

118

3Ad

276

297

345

362

381

324

323

307

291

235

235

235

141

2Ad+1ch(0-15.99)

204

220

255

269

282

240

239

228

215

175

175

175

118

2Ad+2ch(0-15.99)

204

220

255

269

282

240

239

228

215

175

175

175

118

М. Престој

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Опис:СПА центар, конференциска сала, паркинг,ресторан,таверна,детско игралиште,бар на плажа,анимација,мини клуб,

2 отворени и еден затворен базен, воден парк

Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Соби: клима, САТ ТВ,фрижидер,фен,сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 SPO 1599

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ