Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Dafovska 3*, Pamporovo

Dafovska 3*, Pamporovo

DAFOVSKA 3* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

18.12-29.12

03.01-05.03

30.12-02.01

06.03-31.03

DBL STANDARD

1adl

36

70

34

1adl+1chd 3-13.99

52

71

49

1adl+2chd 3-13.99

67

91

64

2adl

59

80

56

2adl+1chd 3-13.99

74

101

70

3adl

80

108

76

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

66

100

62

1adl+1chd 4-13.99

67

101

63

1adl+2chd 4-13.99

77

111

74

1adl+3chd 4-13.99

87

121

84

2adl

67

101

63

2adl+1chd 4-13.99

77

111

74

2adl+2chd 4-13.99

87

121

84

3adl

84

118

80

Минимум престој

5

5

5

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 15 дена 100%

Под 3дена 1 ноќевање

No Show

ноќевања

100%

ноќевања

Соби: WI-FI, фрижидер,телефон, ТВ

Опис: ресторан, бар,сауна,џакузи,парна бања,WI-FI

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 55 Еур за возрасни и 30 Еур за деца

Локација: Во центарот на Пампорово

Цената вклучува: трансфер до ски лифтовите , WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 10% ПОПУСТ

10=9,14=13 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 12.01 ДО 20.01.2019

7=6,14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 06.03.2019