Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

EUPHORIA CLUB 4*

EUPHORIA CLUB 4*

Early Booking Discount понуда од Euphoria Club 4*

ХОТЕЛ “EUPHORIA CLUB ” **** БОРОВЕЦ                   

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

21.12-28.12

03.01-31.01

29.12-02.01

01.02-22.02

23.02-31.03

02.12-20.12

STUDIO

1adl

70

132

83

57

1adl+1chd 2-11.99

74

136

87

60

2adl

74

136

87

60

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

86

166

101

72

1adl+1chd 2-11.99

87

167

102

73

1adl+2chd 2-11.99

88

168

103

74

1adl+3chd 2-11.99

111

197

132

92

2adl

87

167

102

73

2adl+1chd 2-11.99

88

168

103

74

2adl+2chd 2-11.99

111

197

132

92

3adl

113

217

133

96

3adl+1chd 2-11.99

114

218

134

97

4adl

140

267

164

118

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl

168

288

208

135

1adl+1chd 2-11.99

169

289

209

136

1adl+2chd 2-11.99

170

290

210

137

1adl+3chd 2-11.99

171

291

211

138

1adl+4chd 2-11.99

194

320

240

156

2adl

169

289

209

136

2adl+1chd 2-11.99

170

290

210

137

2adl+2chd 2-11.99

171

291

211

138

2adl+3chd 2-11.99

194

320

240

156

3adl

170

290

210

137

3adl+1chd 2-11.99

171

291

211

138

3adl+2chd 2-11.99

194

320

240

156

4adl

227

386

280

182

4adl+1chd 2-11.99

228

387

281

183

5 adl

261

445

322

210

TWO BEDROOMS VILLA

1adl

214

361

254

168

1adl+1chd 2-11.99

215

362

255

169

1adl+2chd 2-11.99

216

363

256

170

1adl+3chd 2-11.99

217

364

257

171

1adl+4chd 2-11.99

241

393

286

189

2adl

215

362

255

169

2adl+1chd 2-11.99

216

363

256

170

2adl+2chd 2-11.99

217

364

257

171

2adl+3chd 2-11.99

241

393

286

189

3adl

216

363

256

170

3adl+1chd 2-11.99

217

364

257

171

3adl+2chd 2-11.99

241

393

286

189

4adl

289

484

341

227

4adl+1chd 2-11.99

290

485

342

228

5 adl

332

557

394

261

Полупансион

11

11

11

11

Деца од 2-11.99 год.

9

9

9

9

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ 1

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 2ноќевањa

Отказ 2

Под 3 дена 2 ноќевања

Под 14 дена 100%

Под 3 дена 2 ноќевања

Под 3дена 2ноќевања

No show

100%

100%

100%

100%

Минимум престој

-

3

-

 

Соби: Сат Тв, сеф,телефон,фех,интернет,балкон само во апартманите,кујна

Опис: а-ла-карт ресторан,лоби бар,винарија,ноќен клуб,паркинг,ски гардероба,СПА центар, WI-FI,затворен базен,сауна,масажа,џакузи

Попусти и доплати: Доплата за новогодишна вечера 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца

Локација: 3.5 км од центарот на Боровец

Цената вклучува:користење на затворен базен,турска бања,џакузи,сауна,интернет, паркинг и трансфер до ски лифовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2018 10% ПОПУСТ

8=7,7=6, 6=5 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 02.12 ДО 28.12.2018 ОД 11.01 ДО 31.01.2019 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 23.02.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00МКД