Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

FESTA CHAMKORIA 4*

FESTA CHAMKORIA 4*

FESTA CHAMKORIA ***БОРОВЕЦ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

01.12-21.12

22.12-28.12

29.12-01.01

02.01-13.01

26.01-15.02

14.01-25.01

16.02-04.03

05.03-09.04

DBL STANDARD

1adl

38

58

101

61

53

50

45

1adl+1chd 3-12.99

39

59

102

62

54

51

46

2adl

51

78

135

82

71

67

60

JUNIOR SUITE

1adl

57

88

154

92

81

75

68

1adl+1chd 3-12.99

58

89

155

93

82

76

69

1adl+2chd 3-12.99

59

90

156

94

83

77

70

2adl

58

89

155

93

82

76

69

2adl+1chd 3-12.99

59

90

156

94

83

77

70

2adl+2chd 3-12.99

74

113

196

118

105

96

88

3adl

73

120

210

126

111

102

93

3adl+1chd 3-12.99

74

121

211

127

112

103

94

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

66

101

177

108

92

86

77

1adl+1chd 3-12.99

67

102

178

109

93

87

78

1adl+2chd 3-12.99

68

103

179

110

94

88

79

2adl

67

102

178

109

93

87

78

2adl+1chd 3-12.99

68

103

179

110

94

88

79

2adl+2chd 3-12.99

85

129

224

138

118

110

99

3adl

90

138

240

147

126

117

105

3adl+1chd 3-12.99

91

139

241

148

127

118

106

Минимум престој

-

-

5

-

-

-

-

Отказ

 

Под 2дена 1 ноќевање

Под3дена 1 ноќевање

Под 21ден 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1ноќевање

Под3дена 1 ноќевање

Под 2дена 1 ноќевање

No show

2ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

2ноќевања

2 ноќевања

2ноќевања

Соби: мини бар,сеф,балкон,телефон,телевизор,интернет,фен

Опис: затворен базен,ноќен бар, лоби бар ,ресторан, менувачница, фризерница, фитнес сала, сауна, масажа,солариум , СПА центар,ски гардероба,Билијард,сеф

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 55 ЕУР , деца од 3-12.99 30 ЕУР

Локација: 1200 метри од ски лифтовите

Цената вклучува: користење на затворен базен,сауна, фитнес и трансфер до ски лифтовите

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 01.12 и 22.12.2017 , 08.01 и 15.02.2018 И ПОЛСЛЕ 05.03.2018

(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2017)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД