Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

FESTA CHAMKORIA 4*

FESTA CHAMKORIA 4*

Early Booking Discount понуда од Festa Chamkoria 4*

FESTA CHAMKORIA **** БОРОВЕЦ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

01.12-20.12

21.12-27.12

28.12-01.01

02.01-13.01

14.01-25.01

26.01-15.02

16.02-04.03

05.03-09.04

DBL STANDARD

1adl

38

58

108

65

57

67

53

45

1adl+1chd 3-12.99

39

59

109

66

58

68

54

46

2adl

51

78

144

87

76

89

71

60

JUNIOR SUITE

1adl

59

88

159

97

86

99

79

70

1adl+1chd 3-12.99

60

89

160

98

87

100

80

71

1adl+2chd 3-12.99

61

90

161

99

88

101

81

72

2adl

60

89

160

98

87

100

80

71

2adl+1chd 3-12.99

61

90

161

99

88

101

81

72

2adl+2chd 3-12.99

77

113

202

124

110

127

102

91

3adl

81

120

216

132

117

135

108

96

3adl+1chd 3-12.99

82

121

217

133

118

136

109

97

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

68

101

185

115

99

117

92

81

1adl+1chd 3-12.99

69

102

186

116

100

118

93

82

1adl+2chd 3-12.99

70

103

187

117

101

119

94

83

2adl

69

102

186

116

100

118

93

82

2adl+1chd 3-12.99

70

103

187

117

101

119

94

83

2adl+2chd 3-12.99

88

129

235

146

127

149

118

105

3adl

93

138

252

156

135

159

126

111

3adl+1chd 3-12.99

94

139

253

157

136

160

127

112

Минимум престој

3

3

5

3

3

3

3

3

Отказ

 

Под 2дена 1 ноќевање

Под3дена 1 ноќевање

Под 21ден 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 5дена 1 ноќевање

Под 3дена 1 ноќевање

Под 2дена

2ноќевањa

No show

2ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2ноќевања

3ноќевања

Соби: мини бар,сеф,балкон,телефон,телевизор,интернет,фен

Опис: затворен базен,ноќен бар, лоби бар ,ресторан, менувачница, фризерница, фитнес сала, сауна, масажа,солариум , СПА центар,ски гардероба,Билијард,сеф

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 55 ЕУР , деца од 3-12.99 30 ЕУР

Локација: 1200 метри од ски лифтовите

Цената вклучува: користење на затворен базен,сауна, фитнес и трансфер до ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 01.12 и 20.12.2018 , 08.01 и 15.02.2019 И ПОСЛЕ 05.03.2019

(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2018)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД