Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

FESTA WINTER PALACE 5*

FESTA WINTER PALACE 5*

FESTA WINTER PALACE***** БОРОВЕЦ              68      СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

01.12-21.12

22.12-28.12

29.12-01.01

02.01-13.01

14.01-25.01

26.01-15.02

16.02-04.03

05.03-09.04

DBL STANDARD

1adl

53

79

188

101

72

85

58

54

1adl+1chd 3-12.99

54

76

142

86

69

86

59

55

1adl+2chd 3-12.99

72

101

190

115

92

115

79

75

2adl

71

100

189

114

91

114

78

74

2adl+1chd 3-12.99

72

101

190

115

92

115

79

75

3adl

96

135

255

153

123

153

105

99

JUNIOR SUITE

1adl

83

117

221

132

106

132

90

86

1adl+1chd 3-12.99

84

118

222

133

107

133

91

87

1adl+2chd 3-12.99

85

119

223

134

108

134

92

88

1adl+3chd 3-12.99

99

137

257

155

125

155

107

102

2adl

84

118

222

133

107

133

91

87

2adl+1chd 3-12.99

85

119

223

134

108

134

92

88

2adl+2chd 3-12.99

99

137

257

155

125

155

107

102

3adl

114

159

300

180

144

180

123

117

3adl+1chd 3-12.99

115

160

301

181

145

181

124

118

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

90

128

243

146

117

146

99

95

1adl+1chd 3-12.99

91

129

244

147

118

147

100

96

1adl+2chd 3-12.99

92

130

245

148

119

148

101

97

1adl+3chd 3-12.99

107

150

283

170

137

170

117

112

2adl

91

129

244

147

118

147

100

96

2adl+1chd 3-12.99

92

130

245

148

119

148

101

97

2adl+2chd 3-12.99

107

150

283

170

137

170

117

112

3adl

123

174

330

198

159

198

135

129

Полупансион

17

17

17

17

17

17

17

17

Деца од 3-12.99г.

8

8

8

8

8

8

8

8

Мин. Престој

-

5

-

-

-

-

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 2 денa 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 21 ден 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 5дена 1 ноќевање

Под 3дена 1 ноќевање

Под 2дена 1 ноќевање

No show

2ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Минимум престој

-

-

5

-

-

-

-

-

Соби: мини бар, сеф, балкон,телефон,телевизор,интернет,фен

Опис: мини клуб, конференциска сала , затворен базен , кафе-слаткарница ,ноќен бар, лоби бар, ресторан,менувачница , продавница, фризерница, интернет сала, фитнес сала , сауна , масажа, солариум , СПА центар,ски гардероба, билијард,пинг понг, сеф

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 110 ЕУР , деца од 3-12.99 год. 55 ЕУР

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен , фитнес ,сауна,парна бања,соба за релаксација,контраст туш

7=6 ,14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 22.12.2017 , ПОМЕЃУ 08.01 И 15.02.2018 И ПОСЛЕ 05.03.2018

(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2017)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД