Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

FESTA WINTER PALACE 5*

FESTA WINTER PALACE 5*

Early Booking Discount понуда од Festa Winter Palace 5*

FESTA WINTER PALACE***** БОРОВЕЦ              68      СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

01.12-20.12

05.03-09.04

21.12-27.12

28.12-01.01

02.01-13.01

26.01-15.02

14.01-25.01

16.02-04.03

DBL STANDARD

1adl

67

88

210

121

85

83

1adl+1chd 3-12.99

67

89

159

102

86

84

1adl+2chd 3-12.99

90

119

212

137

115

112

2adl

89

118

211

136

114

111

2adl+1chd 3-12.99

90

119

212

137

115

112

3adl

117

159

285

183

153

150

JUNIOR SUITE

1adl

101

135

243

154

128

123

1adl+1chd 3-12.99

102

 

136

244

155

129

124

1adl+2chd 3-12.99

103

137

245

156

130

125

1adl+3chd 3-12.99

119

158

283

181

150

145

2adl

102

 

136

244

155

129

124

2adl+1chd 3-12.99

103

137

245

156

130

125

2adl+2chd 3-12.99

119

158

283

181

150

145

3adl

138

183

330

210

174

168

3adl+1chd 3-12.99

139

184

331

211

175

169

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

108

146

265

168

139

132

1adl+1chd 3-12.99

109

147

266

169

140

133

1adl+2chd 3-12.99

110

148

267

170

141

134

1adl+3chd 3-12.99

127

170

308

196

163

155

2adl

109

147

266

169

140

133

2adl+1chd 3-12.99

110

148

267

170

141

134

2adl+2chd 3-12.99

127

170

308

196

163

155

3adl

147

198

360

228

189

180

Полупансион

17

17

17

17

17

17

Деца од 3-12.99 г.

8

 

8

8

8

8

8

Мин. Престој

3

3

5

3

3

3

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 2 денa 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 21 ден 100%

 

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мини бар, сеф, балкон,телефон,телевизор,интернет,фен

Опис: мини клуб, конференциска сала , затворен базен , кафе-слаткарница ,ноќен бар, лоби бар, ресторан,менувачница , продавница, фризерница, интернет сала, фитнес сала , сауна , масажа, солариум , СПА центар,ски гардероба, билијард,пинг понг, сеф

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 110 ЕУР , деца од 3-12.99 год. 55 ЕУР

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен , фитнес ,сауна,парна бања,соба за релаксација,контраст туш

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 20.12.2018 , ПОМЕЃУ 08.01 И 15.02.2019 И ПОСЛЕ 05.03.2019

(ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2018)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД