Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

Flora Complex 4*

Flora Complex 4*

FLORA COMPLEX **** БОРОВЕЦ www.flora-hotel.net

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

26.12-03.01

16.01-04.03

18.12-25.12

04.01-15.01

05.03-11.03

01.12-17.12

12.03-01.04

DBL STANDARD

1adl

114

70

53

46

1 adl+1chd 2-11.99

116

89

65

56

1 adl+2chd 2-11.99

117

90

66

57

adl

116

89

65

56

2 adl+1chd 2-11.99

117

90

66

57

STUDIO

1adl

126

98

77

65

1 adl+1chd 2-11.99

127

99

78

66

1 adl+2chd 2-11.99

128

100

79

67

adl

127

99

78

66

2 adl+1chd 2-11.99

128

100

79

67

adl

171

134

104

89

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

148

114

92

78

1 adl+1chd 2-11.99

149

115

93

79

1 adl+2chd 2-11.99

150

116

94

80

1 adl+3 chd 2-11.99

180

140

114

96

adl

149

115

93

79

2 adl+1chd 2-11.99

150

116

94

80

2 adl+2chd 2-11.99

180

140

114

96

adl

201

153

126

107

3 adl+1chd 2-11.99

202

154

127

108

adl

254

197

159

135

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 28 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под дена 1 ноќевање

Под дена 1 ноќевање

No Show

100%

2 ноќевањa

2 ноќевањa

2 ноќевањa

Соби: САТ ТВ,телефон,радио

Опис:ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 65 Еур за возрасни и35 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен и фитнес

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ДО 25.12.2016 ОД 04.01 ДО 15.01.2017 И ПОСЛЕ 05.03.2017

ВАЖИ ЗЕ РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.11.2017)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД