Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

FLORA COMPLEX 4*

FLORA COMPLEX 4*

Early Booking Discount понуда од Flora Complex 4*

FLORA COMPLEX **** БОРОВЕЦ                                                                              www.flora-hotel.net

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

26.12-03.01

04.01-04.03

18.12-25.12

05.03-11.03

01.12-17.12

12.03-01.04

DBL STANDARD

1adl

116

70

55

46

1 adl+1chd 2-11.99

118

89

67

56

1 adl+2chd 2-11.99

119

90

68

57

2 adl

118

89

67

56

2 adl+1chd 2-11.99

119

90

68

57

STUDIO

1adl

127

98

77

65

1 adl+1chd 2-11.99

128

99

78

66

1 adl+2chd 2-11.99

129

100

79

67

2 adl

128

99

78

66

2 adl+1chd 2-11.99

129

100

79

67

3 adl

169

134

105

89

ONE BEDROOM APARTMENT ( ГЛАВНА ЗГРАДА ИЛИ ДЕПАНДАНС )

1adl

149

115

93

78

1 adl+1chd 2-11.99

150

116

94

79

1 adl+2chd 2-11.99

151

117

95

80

1 adl+3 chd 2-11.99

182

140

115

96

2 adl

150

116

94

79

2 adl+1chd 2-11.99

151

117

95

80

2 adl+2chd 2-11.99

182

140

115

96

3 adl

203

156

128

107

3 adl+1chd 2-11.99

204

157

129

108

4 adl

255

197

161

135

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 28 дена 100%

Под 7 дена 2ноќевања

Под 5 дена 2ноќевања

Под 5 дена 2ноќевања

No Show

100%

2 ноќевањa

2 ноќевањa

2 ноќевањa

Соби: САТ ТВ,телефон,радио

Опис:ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 65 Еур за возрасни и35 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен и фитнес

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ДО 25.12.2018 И ПРИСТИИГНУВАЊА ПОСЛЕ 05.03.2019

( ВАЖИ ЗЕ РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.11.2018)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД