Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

Flora Main Building 4*

Flora Main Building 4*

FLORA MAIN BUILDING **** БОРОВЕЦ www.flora-hotel.net

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА

1

 

27.12-03.01

20.12-26.12

04.01-10.01

01.02-28.02

11.01-31.01

01.03-31.03

STUDIO

adl

90

59

43

1 adl+1chd 2-11.99

91

60

44

1 adl+2chd 2-11.99

92

61

45

adl

91

60

44

2adl+1chd 2-11.99

92

61

45

adl

109

78

62

ONE BEDROOM APARTMENT

adl

117

70

65

1 adl+1chd 2-11.99

118

71

66

1 adl+2chd 2-11.99

119

72

67

1 adl+3 chd 2-11.99

120

73

68

adl

118

71

66

2 adl+1chd 2-11.99

119

72

67

2 adl+2chd 2-11.99

120

73

68

adl

136

89

82

3 adl+1chd 2-11.99

137

90

83

adl

153

107

100

Ноќевање со појадок

6

6

6

Деца од 2-13.99 год.

3

3

3

Полупансион

17

17

17

Деца од 2-13.99 год.

8.50

8.50

8.50

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Доплата за базен

3

3

3

Отказ на резервација

Под 20 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 1 дена 1 ноќевање

Соби: САТ ТВ,телефон,радио

Опис:ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 55 Еур за возрасни и30 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

6=5,7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 01.03.2018

( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2017)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД