Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

FLORA MAIN BUILDING 4*

FLORA MAIN BUILDING 4*

Early Booking Discount понуда од Flora Main Building 4*

FLORA MAIN BUILDING **** БОРОВЕЦ www.flora-hotel.net

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА

 

 

27.12-03.01

20.12-26.12

04.01-10.01

01.02-28.02

11.01-31.01

01.03-31.03

STUDIO

1 adl

72

46

33

1 adl+1chd 2-11.99

91

58

42

1 adl+2chd 2-11.99

98

65

49

2 adl

91

58

42

2adl+1chd 2-11.99

98

65

49

3 adl

109

76

60

ONE BEDROOM APARTMENT

1 adl

93

55

49

1 adl+1chd 2-11.99

118

69

62

1 adl+2chd 2-11.99

125

76

60

1 adl+3 chd 2-11.99

126

77

61

2 adl

118

69

62

2 adl+1chd 2-11.99

125

76

60

2 adl+2chd 2-11.99

126

77

61

3 adl

136

87

80

3 adl+1chd 2-11.99

142

94

87

4 adl

153

105

98

Ноќевање со појадок

10

10

10

Деца од 2-11.99 год.

5

5

5

Полупансион

21

21

21

Деца од 2-11.99 год.

10.50

10.50

10.50

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Доплата за базен

5

5

5

Отказ на резервација

2.50

2.50

2.50

ПОЛУПАНСИОНОТ СЕ КОРИСТИ ВО FLORA RESIDENCE

Соби: САТ ТВ,телефон,радио

Опис:ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 55 Еур за возрасни и30 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

6=5,7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.03.2019

( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2018)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД