Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

FLORA RESIDENCE

FLORA RESIDENCE

Early Booking Discount понуда од Flora Residence

FLORA RESIDENCE БОРОВЕЦ                

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

27.12-03.01

20.12-26.12

04.01-10.01

01.02-28.02

11.01-31.01

01.03-31.03

STUDIO

1adl

92

63

46

1 adl+1chd 2-11.99

118

80

60

1adl+2chd 2-11.99

132

92

68

1 adl+3chd 2-11.99

147

105

78

2 adl

118

80

60

2adl+1chd 2-11.99

132

92

68

2adl+2chd 2-11.99

147

105

78

3 adl

141

100

76

3 adl+1chd 2-11.99

156

112

85

4 adl

164

120

91

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

96

67

62

1 adl+1chd 2-11.99

122

85

65

1adl+2chd 2-11.99

137

96

73

1 adl+3chd 2-11.99

151

109

82

2 adl

122

85

65

2adl+1chd 2-11.99

137

96

73

2adl+2chd 2-11.99

151

109

82

3 adl

146

105

80

3 adl+1chd 2-11.99

160

117

89

4 adl

169

125

96

Користење базен

5

5

5

Деца од 2-11.99 год.

2.5

2.5

2.5

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 20 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќ

Под 3 дена 1 ноќ

Соби: САТ ТВ,телефон,радио

Опис:Flora Residance е депанданс на хотел Flora **** Боровец

Локација: 150 метри од ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

6=5,7=6, 10=8 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.03.2019 (ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 01.12.2018 )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД