Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

Gardenia 4*

Gardenia 4*

ХОТЕЛ “GARDENIA**** БАНСКО

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

01.12-21.12

04.03-31.03

22.12-28.12

18.01-03.03

29.12-02.01

03.01-06.01

07.01-17.01

 

DBL STANDARD

adl

40

52

121

61

49

 

1 adl+1chd 7-13.99

44

57

104

66

53

 

1adl+2chd 0-6.99

66

86

183

101

81

 

1adl+2chd 0-6.99, 7-13.99

52

68

123

79

63

 

1adl+2chd 7-13.99

57

74

135

86

69

 

2adl

51

67

122

78

62

 

2adl+1chd 7-13.99

65

84

153

98

78

 

3adl

69

90

165

105

84

 

DBL WITH BALCONY

1adL

66

81

137

92

77

 

1 adl+1chd7-13.99

67

82

138

93

78

 

1adl+2chd 7-13.99

84

103

173

117

98

 

adl

67

82

138

93

78

 

2adl+1chd 7-13.99

84

103

173

117

98

 

3adl

90

111

186

126

105

 

DBL ECONOMY

adl

40

54

117

64

50

 

1 adl+1chd 7-13.99

40

53

118

63

50

 

adl

47

62

118

73

58

 

DBL LUX

1adl

68

79

146

101

81

 

1 adl+1chd 7-13.99

69

80

147

102

82

 

1adl+2chd 7-13.99

87

101

184

128

103

 

1adl+2chd 7-13.99, 0-6.99

80

93

169

118

95

 

1adl+2chd 7-13.99+1chd 0-6.99

88

102

185

129

105

 

1adl+3chd 7-13.99

105

121

221

155

125

 

2adl

69

80

147

102

82

 

2adl+1chd 7-13.99

87

101

184

128

103

 

2 adl+2chd 0-6.99

81

94

171

119

97

 

2adl+2chd 7-13.99, 0-6.99

86

102

185

129

105

 

2adl+2chd 7-13.99

105

121

221

155

125

 

3adl

93

108

198

138

111

 

3adl+1chd 7-13.99

111

129

235

164

132

 

adl

118

137

250

174

140

 

Такса

 

Вклучена

Вклучена

Влучена

Вклучена

Влучена

 

Отказ

 

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 10 дена

2ноќевања

Под 14 дена

100%

Под 10 дена 1 ноќевање

Под 10 дена 1 ноќевање

 

No show50%

50%

50%

100%

50%

50%

 

Соби: мини бар,телефом,ТВ, тоалет

Опис: затворен базен, ноќен бар, лоби бар, меана, ресторан,ски гардероба, сауна,парна бања, фитнес центар,

масажа,џакузи ,козметички салон и др. Бесплатен трансфер до ски лифтовите

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 65 Еур за возрасни и 35 Еур за деца од 7-13.99 год. ( во Меана на втор спрат ) , 95 Еур за возрасни и 50 Еур за деца од 7-13.99 год. и 35 Еур за деца ( Во меана на прв спрат )

Локација:во центарот на Банско 800 метри од Гондолата

Цената вклучува:користење на затворен базен,интернет,фитнес,сауна,парна бања,џакузи,детски клуб, трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2018