Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Gorski Hotel & Spa 4*, Копаоник GRAND OPENING 20.Jan.2019

Gorski Hotel & Spa 4*, Копаоник
GRAND OPENING 20.Jan.2019

Луксузниот Хотел  Gorski & Spa Kopaonik од 20 јануари 2019 година ги отвара вратите на сите посетители во најпознатиот ски центар во Србија. Хотел  Gorski & Spa Kopaonik на своите гости им нуди комфор, врвна услуга целосно уживање во планинските атмосфери.

Со дури 118 удобни соби хотел Горски Копаоник претставува право освежување во понудите што ги нуди хотелот на Копаоник и најлуксузниот хотел познат како Сребрена планина. На располагање ви се нудат 97 луксузни соби и 21 апартман, капацитетот за сместување на хотелот овозможува повеќе од 400 гости.

Хотел Горски е категоризиран како хотел од 4 ѕвезди, иако благодарејќи на луксузот и удобноста кој им се нуди на гостите, неговата опременост како и квалитетни материјали и опреми се вреднува со полни 5 ѕвезди.

Доколку вашиот избор за зимување е Hotel Gorski & Spa Kopaonik, сигурно ќе уживате во целиот шарм и престојот на планина. Дизајнерите сакаа и секако успеале да ја доловат убавината на Копаоничкото сонце.

newwaysoftravel Превземи целосна понуда