Пребарување

Внесете клучни зборови:

Велигден 2019

Green Wood 4* - Банско

Green Wood 4* - Банско

Хотел ГРИН ВУД 4*

Вид на сместување 3 ноќевања / All Inclusive 4 ноќевања / All Inclusive
Двокреветна соба (2+0) 121€ 150€
Студио (2+2) 132€ 160€
Едноспален апартман (2+2)                   144€ 174€
• Задолжителна доплата за деца од 06-13.99 год. за Велигденски ручек 28.04.2019 – 10€
• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019 | Враќање : 29.04.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице