Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

GUINNESS 4*

GUINNESS 4*

Early Booking Discount понуда од Guinness 4*

HOTEL GUINNESS 4* BANSKO

ЦЕНИ ЗА COБA НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

28.12-04.01

05.01-11.01

21.12-27.12

19.01-01.03

01.12-20.12

12.01-18.01

02.03-14.04

STUDIO

1adl

134

101

68

62

1adl+1chd 2-11.99

119

90

80

70

1adl+2chd 2-11.99

133

104

95

85

2adl

135

102

91

80

2adl+1chd 2-11.99

150

117

106

95

3adl

187

141

126

110

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

146

110

97

86

1adl+1chd 2-11.99

129

98

86

76

1adl+2chd 2-11.99

143

119

100

91

1adl+3chd 2-11.99

157

126

115

105

2adl

147

111

98

87

2adl+1chd 2-11.99

161

126

112

101

2adl+2chd 2-11.99

175

140

127

116

3adl

202

153

135

119

3adl+1chd 2-11.99

216

167

149

134

4 adl

264

200

176

156

TWO BEDROOMS APARTMENT

1adl

254

191

168

146

1adl+1chd 2-11.99

255

192

169

147

1adl+2chd 2-11.99

256

193

170

148

1adl+3chd 2-11.99

257

194

171

149

1adl+4chd 2-11.99

272

209

185

163

1adl+5chd 2-11.99

286

223

200

178

2adl

255

192

169

147

2adl+1chd 2-11.99

256

193

170

148

2adl+2chd 2-11.99

257

194

171

149

2adl+3chd 2-12

272

209

185

163

2adl+4chd 2-12

286

223

200

178

3adl

256

193

170

148

3adl+1chd 2-11.99

257

194

171

149

3adl+2chd 2-11.99

272

209

185

163

3adl+3chd 2-11.99

286

223

200

178

4adl

257

194

171

149

4adl+1chd 2-11.99

272

209

185

163

4adl+2chd 2-11.99

286

223

200

178

5adl

306

231

203

177

5 adl+1chd 2-11.99

321

245

218

191

6 adl

355

268

236

205

Минимум престој

5

4

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажувањерезрвација

Под 21 ден 100%

Под 14 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

100%

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: клима ,САТ ТВ,фен,мини бар,балкон,интернет

Опис: рецепција,конференциска сала,ресторан,меана,лоби бар,СПА,билијард,пинг понг ,затворен базен

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 75 ЕУР , деца од 2-11.99 40 ЕУР , гаража 8 ЕУР на ден

Локација: 150 метри од Гондолата, 800 метри од центарот на Банско

Цената вклучува: користење на затворен базен,сауна,парна бања,WI-FI во лоби, трансфер до гондолата ,( затворен паркинг со доплата на лице место 8 EUR)

ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 08.01 ДО 23.01.2019 10% ПОПУСТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД