Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Hot Springs Medical hotel Banya

Hot Springs Medical hotel
Banya

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* BANYA                      www.hotsprings-spa.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

Double Comfort

Double Executive

Alpine Studio

Junior Suite

06.01-23.03.2019

Петок –Сабота

70

75

81

95

Недела-Четврток

59

61

70

85

24.03-30.05.2019

Петок –Сабота

60

64

71

82

Недела-Четврток

49

52

60

71

31.05-27.06.2019

Петок –Сабота

64

69

76

89

Недела-Четврток

54

57

65

78

28.07-07.09.2019

Петок –Сабота

70

75

81

95

Недела-Четврток

59

61

70

85

08.09-28.11.2019

Петок –Сабота

60

64

71

82

Недела-Четврток

49

52

60

71

29.11-19.12.2019

Петок –Сабота

70

75

81

95

Недела-Четврток

59

61

70

85

За еднокреветна соба 20% попуст од цената за две лица во двокреветна соба

Дете од 0 до 5.99 години на редовно легло

Гратис

Дете од 0 до 5.99 години на дополнително легло

Гратис

Дете од 6 до 11.99 години на редовно легло

25% попуст од цена за лице во 1/2

Дете од 6 до 11.99 години на прво дополнително легло

29

Дете од 6 до 11.99 години на второ дополнително легло

19

Возрасен на прво дополнително легло

38

Возрасен на второ дополнително легло

29

Цената вклучува: Користење на отворен и затворен базен со минерална вода, турски амам, парна бања, солена соба, финска

сауна, био сауна, ледена фонтана, игло, тепидариум, лакониум, rain walk

VACATION PACKAGE

За престој од 5 и повеќе ноќевања 15% попуст

PACKAGE -10%

За престој од 3 или 4 ноќевања 10% попуст

Минимум престој

2 ноќевања

ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА ВРЕМЕ НА БУГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ПРАЗНИЦИ И ШКОЛСКИ РАСПУСТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

newwaysoftravel Превземи целосна понуда