Пребарување

Внесете клучни зборови:

Велигден 2019

Hotel Medite 5* - Сандански

Hotel Medite 5* - Сандански

МЕДИТЕ СПА РЕЗОРТ 5*

Цените се валидни за период на престој : 25.04-29.04.2019

Тип на сместување 3 НП 4 НП
Двокреветна соба – делукс (2+0) 323€ 388€
Еднокреветна соба – делукс 258€ 313€
Двокреветна соба – премиум (2+1) 372€ 441€
Еднокреветна соба – премиум 291€ 355€
Јуниор апартман (2+2) 501€ 620€
Делукс апартман (4+0) 645€ 808€
Вила (2+0) 598€ 754€
Дополнително легло за возрасен 81€ 108€

 

Деца до 11.99 год. – бесплатно

Цените се по СОБА и вклучуваат :

–  3 / 4 ноќевања со појадок

–  Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, надворешно џакузи, финска сауна, хербална сауна, парна бања, тропски туш, релакс зона, фитнес

–  Интернет, паркинг

Доплата за Велигденски ручек (незадолжително) : Возрасен – 24€ | Дете – 13€