Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Hotel Sotelia 4*, Словенија

Hotel Sotelia 4*, Словенија

Hotel Sotelia - Slovenia


 

Редовен ценовник | (02.01.2018 - 29.12.2018)

Сезона

Недела - Четврток

Петок - Сабота

C

Мин. престој 2 ноќи

 

 

02.01.2018 - 07.01.2018

30.03.2018 - 02.04.2018

27.04.2018 - 02.05.2018

20.07.2018 - 20.08.2018

27.10.2018 - 04.11.2018

21.12.2018 - 29.12.2018 

Double room

85.00 € 

95.00 € 

119.00 €

По лице на ден

По лице на ден

По лице на ден

 

Цената вклучува:

Доплати:

Доплати за wellness:

Попусти:

Хотелот ги задржува правата за промена на цените

Локација: дел од комплексот Terme Olimia

Хотелот располага со: 135 двокреветни соби, 4 апартмани, 6 сјуити, ресторан со тераса (300 места), a΄la carte ресторан Gratiola, бар Barago, винотека Virstain, гаража, фризерски салон, детски мини клуб, Wellness центар Spa Armonia, , поврзаност со подземен ходник со Wellness центарот Termalija, Wellness хотелот Breza и Апарт хотелот Rosa.

Во собите: бања / туш или каде/ , WC, SAT TV, радио, телефон, мини бар, сеф, баде мантил, клима уред, приклучок за интернет, интернет на TV, балкон.

Во апартманите: спална соба со две легла + дневна соба со софа на спуштање, бања / туш или када/ , WC, SAT TV, радио, телефон, мини бар, сеф, баде мантил, клима уред, приклучок за интернет, интернет на TV, балкон

 

Услуга: појадок / вечера – шведска маса