Пребарување

Внесете клучни зборови:

Wellnes and Spa

Hotel Well, 4*Terme Tuhelj

Hotel Well, 4*Terme Tuhelj

 

018 (02.01.2018 – 29.12.2018) 

Сезона

Недела-Четврток

Петок-Сабота

C

Мин. престој 2 ноќи

 

 

02.01. – 14.01.

16.02. – 04.03.

30.03. – 08.04.

27.04. – 02.05.

15.06. – 10.09

26.10. – 4.11.

21.12. – 29.12. 

Double room

69,00 € 

77,00 € 

88,00 €

Premium

по лице на ден

по лице на ден

по лице на ден

Double room

56,00 € 

59,00 € 

71 €

Classic

по лице на ден

по лице на ден

по лице на ден

 Цената вклучува:
• Сместување во double classic или double premium соба,
• Полупансион (шведска маса) / Сезона C е на All Inclusive Light,
• Бесплатно користење на базените на Water Planet во Terme Tuhelj,
• Бесплатно користење на базените на Wellness центарот Termalija & Thermal Park Aqualuna во Terme Olimia,
• »wellness bag« (бањарка и дополнителна крпа),
• Аеробик во вода, утрински вежби
• Бесплатно користење на фитнес центар
• Дневна програма со спортски активности и културни настани,
• Анимирана програма во “mini club” за деца,
• Бесплатен интернет во собите (WLAN).

Доплати: 
• Туристичка такса 1,00 € по лице на ден 
• Full board 12,00 € по лице на ден
• Apartment – junior suite 30% по лице на ден
• Користење на сауна 11,00 € по лице на ден
• Single користење на Premium room 25,00 € по лице на ден
• Single користење на Classic room 15,00 € по лице на ден

Попусти: 
- 3то лице на дополнително легло 15%, 
- Бесплатно сместување на деца до 4,99 со двајца возрасни 
- 50% за деца од 4,99 до 11,99 години на дополнително легло 
- 30% за деца од 4,99 до 11,99 години на редовно легло.

 

Хотелот ги задржува правата за промена на цените