Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

ICEBERG 4*

ICEBERG 4*

Early Booking Discount понуда од Iceberg 4*

ХОТЕЛ “ICEBERG” **** БОРОВЕЦ               107 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

17.12-28.12

15.01-28.01

19.02-06.03

29.12-02.01

03.01-14.01

29.01-18.02

07.03-31.03

DBL STANDARD

1 adl

57

101

68

51

1adl+1chd 2-11.99

58

102

69

52

1adl+2chd 2-11.99

69

125

86

63

2adl

58

102

69

52

2adl+1chd 2-11.99

69

125

86

63

3adl

81

143

97

73

DBL VIP

1 adl

68

121

79

57

1adl+1chd 2-11.99

69

122

80

58

2adl

69

122

80

58

TRIPLE STANDARD

1 adl

84

146

101

68

1adl+1chd 2-11.99

85

147

102

69

1adl+2chd 2-1199

86

148

103

70

1adl+3chd 2-11.99

104

178

125

85

2adl

85

147

102

69

2adl+1chd 2-11.99

86

148

103

70

2adl+2chd 2-11.99

104

178

125

85

3adl

97

165

112

75

3adl+1chd 2-11.99

115

195

132

88

4adl

141

241

168

114

ONE BEDROOM APARTMENT

1 adl

112

201

134

79

1adl+1chd 2-1199

113

202

135

80

1adl+2chd 2-11.99

114

203

136

81

1adl+3chd 2-11.99

115

204

137

82

1adl+4chd 2-11.99

135

239

161

96

1adl+5chd 2-11.99

155

273

184

110

2adl

113

202

135

80

2adl+1chd 2-11.99

114

203

136

81

2adl+2chd 2-11.99

115

204

137

82

2adl+3chd 2-11.99

135

239

161

96

2adl+4chd 2-11.99

155

273

184

110

3adl

114

203

136

81

3adl+1chd 2-11.99

134

238

160

95

3adl+2chd 2-11.99

154

272

183

109

3adl+3chd 2-11.99

173

305

205

122

4adl

145

258

173

103

4adl+1chd 2-11.99

165

292

197

117

4adl+2chd 2-11.99

185

326

220

131

5adl

176

312

210

125

5adl+1chd 2-11.99

195

346

233

139

6adl

207

366

247

147

ONE BEDROOM APARTMENT VIP

1 adl

134

234

145

94

1adl+1chd 2-11.99

135

235

146

95

1adl+2chd 2-11.99

136

236

147

96

1adl+3chd 2-11.99

137

237

148

97

1adl+4chd 2-11.99

161

278

174

114

1adl+5chd 2-11.99

184

318

199

131

2adl

135

235

146

95

2adl+1chd 2-11.99

136

236

147

96

2adl+2chd 2-11.99

137

237

148

97

2adl+3chd 2-11.99

161

278

174

114

2adl+4chd 2-11.99

184

318

199

131

3adl

136

236

147

96

3adl+1chd 2-11.99

137

237

148

97

3adl+2chd 2-11.99

161

278

174

114

3adl+3chd 2-11.99

184

318

199

131

4adl

137

237

148

97

4adl+1chd 2-11.99

161

278

174

114

4adl+2chd 2-11.99

184

318

199

131

5adl

165

285

179

118

5adl+1chd 2-11.99

183

316

198

124

6adl

193

333

209

137

Мин. Престој

5

5

5

5

Такса по лице

( еднократно)

4

4

4

4

Отказ

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 00%

Под 10 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

2 ноќевана

100%

2 ноќевана

2 ноќевана

Полупансион

9

9

9

9

Деца од 2-11.99 г.

4.50

4.50

4.50

4.50

Паркинг

5.50

5.50

5.50

5.50

Соби: фрижидер, балкон, телефон, САТ ТВ, фен

Опис: затворен базен, лоби бар, ресторан, менувачница, продавница,фитнес сала, сауна, масажа, солариум, џакузи,СПА центар, лекар, сеф

Попусти и доплати: доплата за Новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен,џакузи и фитнес . Паркинг со доплата 5.5 Еур на ден

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 15.01 ДО 28.01.2019 И ОД 05.03 ДО 31.03.2019

6=5 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 05.03 ДО 31.03.2019

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД