Пребарување

Внесете клучни зборови:

Велигден 2019

Interhotel Sandanski 4* - Сандански

Interhotel Sandanski 4* - Сандански

ВЕЛИГДЕН 2019

Цени валидни за период на престој од 26.04-29.04.2019

Тип на сместување ноќевања со појадок 3 полупансиони 4 ноќевања со појадок 4 полупансиони
Двокреветна соба – стандард (2+1) 305 355€ 375€ 449€
Двокреветна соба – делукс(2+1) 335 388€ 417€ 488€
Студио стандард (2+2) 470 514€ 586€ 650€
Апартман стандард (2+2) 530 568€ 657€ 718€
Дополнителни услови
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба 60 80€ 69€ 98€
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во студио/апп 15 37€ 12€ 45€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во соба/студио/апп 120 147€ 125€ 184€
Возрасен на доп.легло во студио/апп 120 147€ 125€ 184€

 

Цените се во евра за 2 лица за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат:

 

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Сандански – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019

Враќање : 29.04.2019

Цена : 40€ повратен билет