Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Katarino Spa 4*, Bansko

Katarino Spa 4*, Bansko

“KATARINO SPA“**** БАНСКО

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

10.03-11.04

01.12-20.12

17.02-09.03

21.12-27.12

04.01-16.02

28.12-03.01

 

Пет-Саб

Мин.2 ноќи

Нед-Чет

Пет-Саб

Мин.2 ноќи

Нед-Чет

Пет-Саб

Мин.3 ноќи

Нед-Чет

Пет-Саб

Мин.5 ноќи

Нед-Чет

DOUBLE WITHOUT BALKONY

1adl

92

72

107

84

153

120

220

170

1adl+1chd

7-13.99

99

83

112

91

151

122

208

164

1adl+2chd

7-13.99

145

121

164

134

223

180

306

241

2adl

116

97

131

107

178

143

244

192

2adl+1chd

7-13.99

145

121

164

134

223

180

306

241

3adl

156

131

177

144

240

194

330

260

DOUBLE WITH BALCONY

1adl

109

85

128

98

186

144

270

260

1adl+1chd

7-13.99

114

93

130

104

179

143

250

196

1adl+2chd

7-13.99

167

137

191

153

263

210

367

288

2adl

133

109

152

122

210

168

293

230

2adl+1chd

7-13.99

167

137

191

153

263

210

367

288

3adl

180

147

206

165

284

227

396

311

JUNIOR SUITE

1adl

144

117

167

132

233

184

329

256

1adl+1chd

7-13.99

145

118

168

133

234

185

330

257

1adl+2chd

7-13.99

182

148

210

167

293

232

409

321

1adl+3chd

7-13.99

183

149

211

168

294

233

410

322

2adl

145

118

168

133

234

185

330

257

2adl+1chd

7-13.99

182

148

210

167

293

232

409

321

2adl+2chd

7-13.99

183

149

211

168

294

233

410

322

3adl

197

159

227

180

317

251

445

347

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

169

135

196

153

280

219

400

309

1adl+1chd

7-13.99

170

136

197

154

281

220

401

310

1adl+2chd

7-13.99

213

170

246

194

352

275

501

388

1adl+3chd

7-13.99

214

171

247

195

353

276

502

389

2adl

170

136

197

154

281

220

401

310

2adl+1chd

7-13.99

213

170

246

194

352

275

501

388

2adl+2chd

7-13.99

214

171

247

195

353

276

502

389

3adl

230

183

262

209

380

297

541

418

ONE BEDROOM APARTMENT VIP

1adl

200

156

233

180

338

262

488

373

1adl+1chd

7-13.99

201

157

234

181

339

263

489

374

2adl

201

157

234

181

339

264

289

374

ОТКАЗ

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7дена 1ноќевање

Под 10 дена

50%

Под 10 дена

50%

Под 21 ден

100%

Под 21 ден

100%

Под 30денa

100%

Под 30 денa

100%

Отказ на резервации со ЕБД

100%

М. престој

2

-

2

-

3

3

5

5

Соби:САТ ТВ,телефон,мини бар,тоалет

Опис:ресторан,национален ресторан,пиано бар,затворен и отворен базен *,СПА , собен сервис, менувачница,продавница,сауна*,солариум,џакузи,масажа,фитнес сала,пинг понг,билијард,игрална за деца,лекар, фризер ...

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 145 ЕУР, деца од 7-14 години 75 ЕУР

Локација:12 км од Банско во близина на Разлог, обезбеден превоз до ски терените

Цената вклучува:користење на затворен базен,солариум,лакониум,финска сауна,релакс соба,фитнес,парна бања, турска бања,џакузи,трансфер до гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.12 ДО 25.12.2018 И ПРИСТИГНУВАЊЕ ПОСЛЕ 01.03.2019