Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Lazur 3*, Bansko Early Booking Discount

Lazur 3*, Bansko
Early Booking Discount

LAZUR *** БАНСКО                         

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

01.12-18.12

01.03-31.03

11.01-28.02

19.12-26.12

04.01-10.01

27.12-03.01

DBL STANDARD

1adl

21

25

30

40

1adl+1chd 2-11.99

26

30

36

49

1adl+2chd 2-11.99

30

35

41

57

2adl

29

34

40

56

2adl+1chd 2-11.99

30

35

41

57

3adl

40

46

55

76

Такса за лице

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 100%

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

Соби: мини бар, ТВ, балкон, интернет

Опис:ресторан, сауна,ски гардероба

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 55 ЕУР за возрасни и 30 ЕУР за деца

Локација: 500 метри од Гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 16% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 14% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УЛАТА ДО 30.11.2018 12% ПОПУСТ