Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

LION 4*

LION 4*

Early Booking Discount понуда од Lion 4* Borovec 

HOTEL LION**** БОРОВЕЦ 155 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

29.12-04.01

05.01-11.01

16.02-22.02

15.12-28.12

12.01-18.01

26.01-15.02

01.12-14.12

19.01-25.01

23.02-31.03

DOUBLE STANDARD

1adl

129

57

55

51

1adl+1chd 4-11.99

119

72

68

63

2 adl

136

82

78

71

DOUBLE LARGE

1adl

141

90

86

75

1adl+1chd 4-11.99

125

80

76

67

1adl+2chd 4-11.99

152

98

92

82

2 adl

142

91

87

76

2adl+1chd 4-11.99

169

109

103

91

3adl

196

126

118

105

FAMILY ROOM

1adl

152

106

101

90

1adl+1chd 4-11.99

134

94

90

80

1adl+2chd 4-11.99

162

112

106

95

1adl+3chd 4-11.99

189

129

122

110

2adl

153

107

102

91

2adl+1chd 4-11.99

180

125

119

106

2adl+2chd 4-11.99

208

142

135

121

3adl

205

141

134

237

3adl+1chd 4-11.99

234

159

150

135

4 adl

260

176

165

149

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

257

179

168

151

1adl+1chd 4-11.99

258

180

169

152

1adl+2chd 4-11.99

259

181

170

153

1adl+3chd 4-11.99

260

182

171

154

1adl+4chd 4-11.99

261

183

172

155

2adl

258

180

169

152

2adl+1chd 4-11.99

259

181

170

153

2adl+2chd 4-11.99

260

182

171

154

2adl+3chd 4-11.99

261

183

172

155

3adl

259

181

170

153

3ADL+1CHD 4-11.99

260

182

171

154

3ADL+2CHD 4-11.99

261

183

172

155

4adl

260

182

171

154

4adl+1chd 4-11.99

261

183

172

155

5adl

261

183

172

155

Минимум престој

5

5

5

5

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 14 дена 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 денa 1 ноќевање

Под 3 денa 1 ноќевање

No Show

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мнни бар, балкон,телефон,ТВ,радио,фен,тоалет

Опис:конференциска сала,бизнис центар,лоби бар,меана,ресторан,интернет сала,фитнес сала, менувачница,масажа,ски школа,билијард,лекарски кабинет,сеф на рецепција

Попусти и доплати:доплата за новогодишна вечера 75 ЕУР деца 40 ЕУР

Локација:500 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,фитнес и трансфер до ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 10% ПОПУСТ

7=6, 10=9 , 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ПОСЛЕ 02.03.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД