Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

MPM MERRYAN 3* PAMPOROVO

MPM MERRYAN 3* PAMPOROVO

MPM MERRYAN 3* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

28.12-04.01

21.12-27.12

05.01-11.01

16.02-22.02

01.12-20.12

12.01-15.02

23.02-14.04

DBL STANDARD

1adl

67

53

51

1adl+chd 2-11.99

88

65

61

1adl+2chd 2-11.99

100

77

73

2adl

100

74

69

2adl+1chd 2-11.99

112

86

81

3adl

140

103

97

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

123

90

84

1adl+chd 2-11.99

124

91

85

1adl+2chd 2-11.99

137

104

97

1adl+3 chd 2-11.99

149

116

109

2adl

124

91

85

2adl+1chd 2-11.99

137

104

97

2adl+2chd 2-11.99

149

116

109

adl

175

128

119

3adl+1chd 2-11.99

187

140

131

4adl

224

165

153

Доплата за трансфер до ски лифтовите по лице на ден

2

2

2

Минимум престој

4

-

-

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 21 ден 1 00%

Под 14дена 1 ноќевање

Под дена 1 ноќевање

No show

100 %

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби:мини бар, телефон, телевизор

Опис: ресторан, бар, сауна, фитнес, парна бања, џакузи, паркинг, WI-FI

Локација: Во центарот на Пампорово, 1 кмОд ски лифтовите

Доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возранси и 35 ЕУР за деца

Цените вклучуваат: користење на сауна, парна бања, џакузи,фитнес,ски гардероба,WI-FI во лоби

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

14=12, 11=10,10=9, 7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ДО 21.12.2018 ОД 11.01 ДО 13.01.2019 И ПОСЛЕ 04.03.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД