Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Mura 3*, Borovec

Mura 3*, Borovec

MURA 3* BOROVEC

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

01.12-24.12

06.01-31.03

25.12-05.01

DBL STANDARD

1adl

37

59

1adl+1chd 4-11.99

39

61

1adl+2chd 4-11.99

52

75

2adl

51

96

2adl+1chd 4-11.99

65

109

3adl

72

133

TRIPLE WITH BALCONY

1adl

50

72

1adl+1chd 4-11.99

42

65

1adl+2chd 4-11.99

57

79

1adl+3chd 4-11.99

71

93

2adl

56

100

2adl+1chd 4-11.99

70

115

2adl+2chd 4-11.99

85

129

3adl

84

150

3adl+1chd 4-11.99

98

165

4adl

107

191

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

DOUBLE STANDARD

1adl

42

65

1adl+1chd 4-11.99

47

70

1adl+2chd 4-11.99

64

86

2adl

62

107

2adl+1chd 4-11.99

78

123

3adl

89

150

TRIPLE WITH BALCONY

1adl

56

78

1adl+1chd 4-11.99

51

73

1adl+2chd 4-11.99

68

90

1adl+3chd 4-11.99

85

107

2adl

67

111

2adl+1chd 4-11.99

84

128

2adl+2chd 4-11.99

101

146

3adl

100

167

3adl+1chd 4-11.99

117

184

4adl

129

213

Такса еднократно

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 7дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 00%

No show

2 ноќевања

100%

Соби:телефон, ТВ, мини бар

Опис: ресторан, бар, паркинг, WI-FI во лоби

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца

Локација: 250 метри од ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 20.11.2018 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.03 ДО 31.03.2019