Пребарување

Внесете клучни зборови:

Велигден 2019

Murite 4* - Банско

Murite 4* - Банско

Хотел МУРИТЕ 4*

Вид на сместување 3 ноќевања / All Inclusive 4 ноќевања / All Inclusive
Зграда АЗАЛИА
Двокреветна соба (2+0) 92€ 122€
Едноспален апартман (2+2) 101€ 135€
Двоспален апартман (4+2) 92€ 122€
Зграда ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) 84€ 112€
Едноспален апартман (2+2) 92€ 122€
Двоспален апартман (4+2) 84€ 112€
• Задолжителна доплата за Велигденски ручек 28.04.2019 – возрасни 12€, деца (6-13.99 год.) 6€
• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст
• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019 | Враќање : 29.04.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице