Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

Mursalitsa Spa Hotel 3*, Pamporovo

Mursalitsa Spa Hotel 3*, Pamporovo

MPM MURSALITSA SPA HOTEL 4*PAMPOROVO    www.mursalitsaspa.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

 

01.12-22.12

01.03-15.04

 

04.01-20.10

23.12-27.12

21.01-28.02

28.12-03.01

DBL STANDARD

1ADL

37

50

55

107

1ADL+1CHD 7-12.99

36

49

61

92

1ADL+2CHD 7-12.99

48

66

81

123

2ADL

47

65

80

122

2ADL+1CHD 7-12.99

48

66

81

123

STUDIO

1ADL

55

72

88

130

1ADL+1CHD 7-12.99

56

73

89

131

1ADL+2CHD 7-12.99

57

74

90

132

1ADL+3CHD 0-12.99

71

93

113

165

2ADL

56

73

89

131

2ADL+1CHD 7-12.99

57

74

90

132

2ADL+2CHD 0-12.99

71

93

113

165

3ADL

76

99

117

177

ONE BEDROOM APARTMENT

1ADL

68

88

112

157

1ADL+1CHD 7-12.99

69

89

113

158

1ADL+2CHD 7-12.99

70

90

114

159

1ADL+3CHD 0-12.99

88

113

143

199

2ADL

69

89

113

158

2ADL+1CHD 7-12.99

70

90

114

159

2ADL+2CHD 0-12.99

88

113

143

199

3ADL

93

120

153

213

TWO BEDROOMS APARTMENT

1ADL

101

112

135

222

1ADL+1CHD 7-12.99

102

113

136

223

1ADL+2CHD 7-12.99

103

114

137

224

1ADL+3CHD 7-12.99

104

115

138

225

1ADL+4CHD 7-12.99

105

116

139

226

1ADL+5CHD 0-12.99

118

132

157

255

2ADL

102

113

136

223

2ADL+1CHD 7-12.99

103

114

137

224

2ADL+2CHD 7-12.99

104

115

138

225

2ADL+3CHD 7-12.99

105

116

139

226

2ADL+4CHD 0-12.99

118

132

157

255

3ADL

103

114

137

224

3ADL+1CHD 7-12.99

104

115

138

225

3ADL+2CHD 7-12.99

105

116

139

226

3ADL+3CHD 7-12.99

118

132

157

255

4ADL

104

115

138

225

4ADL+1CHD 7-12.99

105

116

139

226

4ADL+2CHD 0-12.99

118

132

157

255

5 ADL

123

136

162

265

Отказ на резервација

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 100%

No Show

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Соби: ТВ, кујна,телефон,фен,WI-FI

Опис: затворен базен, сауна,парна бања,ресторан,отворен паркинг, гаража,детско катче,ски гардероба,конференциска

цала,лоби бар

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 40 Еур за возрасни и 20 Еур за деца од 7 до 12.99 год.

Локација: Пампорово, 400 метри од ски терените

Цената вклучува: користење на затворен базен,фитнес,сауна,интернет , трансфер до ски лифтовите и паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.10.2018 20% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 03.01.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТРА ДО 15.11.2018 15% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 03.01.2019)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.12.2018 10% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 03.01.2019)