Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2019

Niforeika Beach Hotel & Bungalows, NIFOREIKA PELOPONNESE

Niforeika Beach Hotel & Bungalows, NIFOREIKA PELOPONNESE

NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3* NIFOREIKA PELOPONNESE    www.niforeika-beach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

18.05-30.06

01.07-31.07

01.08-31.08

01.09-15.10

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

44

49

55

44

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

60

67

75

60

3Ad

80

91

102

80

2Ad+1ch (0-1)

60

67

75

60

2Ad+1ch(2-11.99)

60

67

75

60

SINGLE ROOM SEA VIEW

1Ad

49

53

60

49

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

65

74

82

74

3Ad

88

99

111

99

2Ad+1ch (0-1)

65

74

82

74

2Ad+1ch(2-11.99)

65

74

82

74

Минимум престој

5

7

7

5

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI,мини маркет,фитнес, базен за деца, ресторан, бар

Соби: клима,САТ ТВ, телефон, фрижидер,сеф,балкон,WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 14 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ