Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2020

Olympic Kosma Hotel & Villas 3*,Hanioti

Olympic Kosma Hotel & Villas 3*,Hanioti

OLYMPIC KOSMA HOTEL & VILLAS 3* HANIOTI www.hotelolympickosma.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

 

24.04-

02.05

03.05-22.05

23.05-31.05

01.06-14.06

15.06-30.06

01.07-

08.07

09.07-14.07

15.07-22.08

23.08-08.09

09.09-14.09

15.09-30.09

01.10-07.10

DOUBLE ROOM

2Ad

46

36

57

69

84

106

90

102

87

80

65

49

2Ad+1ch(0-1)

46

36

57

69

84

106

90

102

87

80

65

49

2Ad+1ch(2-11.99)

53

42

65

77

93

115

97

108

94

88

73

55

TRIPLE ROOM

3Ad

76

60

94

109

125

141

119

141

115

117

104

80

QUADRUPLE ROOM

3Ad+1ch(2-11.99)

93

73

116

126

141

169

143

155

138

133

119

97

4Ad

95

75

118

128

144

171

145

156

140

135

122

99

2Ad+2ch(2-11.99)

92

72

114

125

139

168

141

152

137

130

118

96

SINGLE ROOM STANDARD

1Ad

34

27

42

54

63

80

66

83

66

62

54

40

1Ad+1ch(0-1)

34

27

42

54

63

80

66

83

66

62

54

40

DOUBLE ROOM STANDARD

2Ad

46

36

57

69

84

106

90

102

87

80

65

49

Мин. престој

3

2

2

3

3

3

3

3

3

3

3

2

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:отворен базен, WI-FI,паркинг,бар,ресторан

Соби: клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ