Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2019

ORLOVETS 5*

ORLOVETS 5*

Early Booking Discount понуда од Orlovets 5*

ХОТЕЛ “ORLOVETS “***** ПАМПОРОВО 98 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

 

01.12-28.12

04.03-20.04

05.01-03.03

29.12-04.01

DBL STANDARD

1adl

56

61

132

1adl+1chd 5-11.99

68

78

117

1adl+2chd 5-11.99

88

101

151

2adl

78

89

133

2adl+1chd 5-11.99

98

112

167

3adl

107

122

184

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

DBL STANDARD

1adl

62

68

146

1adl+1chd 5-11.99

80

90

129

1adl+2chd 5-11.99

103

116

166

2adl

91

102

147

2adl+1chd 5-11.99

115

128

184

3adl

126

141

202

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

После 15.12.2018 100%

No shov

2 ноќевања

2 ночевања

100%

Соби: мини бар, фрижидер, сеф,балкон, телефон, САТ ТВ, интернет,фен

Опис: конференциска сала, затворен базен,лоби бар,ресторан,фитнес сала,масажа,солариум,џакузи, пинг понг,ски гардероба и др.

Попусти и доплати: Доплата за новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца

Локација: 2200 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен, фитнес,сауна, парна бања ,паркинг и трансфер до ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 15 % ПОПУСТ

ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 07.01 ДО 19.01.2019 И ОД 31.01 ДО 13.02.2019 10% ПОПУСТ