Пребарување

Внесете клучни зборови:

ЗИМА 2017/18

Orpheus 4*

Orpheus 4*

ORPHEUS **** ПАМПОРОВО

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

15.12-27.12

05.03-10.04

10.01-19.01

10.02-04.03

02.01-09.01

20.01-09.02

28.12-01.01

 

DBL STANDARD

1adl

37

48

51

-

 

1adl+1chd 5-12.99

37

49

52

-

 

1adl+2chd 5-12.99

50

66

70

-

 

2adl

49

65

69

-

 

2adl+1chd 5-12.99

50

66

70

-

 

TRIPLE STANDARD

1adl

60

79

85

-

 

1adl+1chd 5-12.99

61

80

86

-

 

1adl+2chd 5-12.99

62

81

87

-

 

2adl

61

80

86

-

 

2adl+1chd 5-12.99

62

81

87

-

 

3adl

62

81

87

-

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

67

88

95

-

 

1adl+1chd 5-12.99

68

89

96

-

 

1adl+2chd 5-12.99

69

90

97

-

 

1adl+3chd 5-12.99

70

91

98

-

 

2adl

68

89

96

-

 

2adl+1chd 5-12.99

69

90

97

-

 

2adl+2chd 5-12.99

70

91

98

-

 

3adl

69

90

97

-

 

3adl+1chd 5-12.99

77

100

107

-

 

4adl

80

104

112

-

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

DBL STANDARD

1adl

43

55

58

90

 

1adl+1chd 5-12.99

47

59

62

94

 

1adl+2chd 5-12.99

63

79

83

126

 

2adl

62

78

82

125

 

2adl+1chd 5-12.99

63

79

83

126

 

TRIPLE STANDARD

1adl

80

99

105

157

 

1adl+1chd 5-12.99

81

100

106

158

 

1adl+2chd 5-12.99

82

101

107

159

 

2adl

81

100

106

158

 

2adl+1chd 5-12.99

82

101

107

159

 

3adl

82

101

107

159

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl

87

108

115

173

 

1adl+1chd 5-12.99

88

109

116

174

 

1adl+2chd 5-12.99

89

110

117

175

 

1adl+3chd 5-12.99

90

111

118

176

 

2adl

88

109

116

174

 

2adl+1chd 5-12.99

89

110

117

175

 

2adl+2chd 5-12.99

90

111

118

176

 

3adl

89

110

117

175

 

3adl+1chd 5-12.99

99

122

129

194

 

4adl

103

127

135

202

 

Минимум престој

-

-

-

4

 

Отказ

Под 1 ден 1 ноќевање

Под 5 дена 1ноќевање

Под 14 дена 100%

Под 21 ден 100%

 

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

100%

 

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

Соби: мини бар,сеф,балкон,ТВ,интернет,фен

Опис: ресторан,лоби,СПА центар,финска сауна,турска бања,џакузи,конференциска сала,паркинг,ски гардероба

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 65 Еур за возрасни и 40 Еур за деца, затворен паркинг 5 Еур на ден

Локација: 50 метри од ски лифтовите, 1000 метри од центарот на Пампорово

Цената вклучува:користење на затворен базен,џакузи,фитнес,сауна, парна бања, отворен паркингWI-FI, трансфер до ски станицата 2-

Малина

7=и 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 15.12 ДО 22.12.2017 , ОД 02.01 ДО 18.01.2018 И ОД 04.02 ДО 10.04.2018

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД